Co słychać?

PageRank

jest to metoda nadawania indeksowanym stronom internetowym określonej wartości liczbowej, oznaczającej jej jakość. Algorytm PageRank jest wykorzystywany przez popularną wyszukiwarkę internetową Google. Został opracowany przez założycieli firmy Google Larry'ego Page'a i Sergeya Brina podczas ich studiów na Uniwersytecie Stanforda w 1998 roku. Nazwa algorytmu pochodzi nie od angielskiego wyrazu określającego stronę (ang. page), lecz od nazwiska twórcy, czyli Larry'ego Page'a. Wynik PageRank pokazywany jest jako jedna z opcji dostępnych w pasku narzędziowym Google, sprawdzać można go również w wielu serwisach niezależnych.
W tym miejscu umieszczać będziemy wszelkie informacje i komunikaty związane z naszym serwisem. Zapraszamy do lektury. Sprawdźcie jakie zmiany wprowadziliśmy i co będzie się działo w przyszłości.
Linki w serwisie pageranktester.pl
2010-03-19
Informujemy, że linki stron dla których sprawdzana była wartość wskaźnika pagerank (umieszczone w archiwum wyników) posiadają atrybut rel="nofollow". Tak więc próba zdobywania dużej ilości linków prowadzących do strony poprzez codzienne sprawdzanie pagerank nie ma sensu, gdyż linki te są niewidoczne dla wyszukwiarki Google ... a pagerank zmienia się raz na kilka miesięcy. Nie mniej jednak dziękujemy za zainteresowanie naszym serwisem.
Nowe wzory wskaźników Pagerank
2009-11-27
Dodaliśmy kolejne wzory wskaźników Pagerank. Pamiętajcie, umieszczenie wskaźnika jest zupełnie darmowe. Jeżeli żaden z nich nie pasuje do Waszej strony napiszcie do nas. Postaramy się stworzyć wskaźnik Pagerank akurat dla Was.
Ograniczenia w sprawdzaniu Pagerank
2009-11-24
W dniu dzisiejszym wprowadziliśmy małe ograniczenia w module odpowiedzialnym za sprawdzanie wartości Google Pagerank. Obecnie każdą stronę można sprawdzić raz w ciągu doby. Spowodowane jest to tym, że nie chcemy aby nasz serwis służył jako farma linków. Mamy nadzieję, że to zrozumiecie.
  
nowsze12starsze
Chcesz umieścić na swojej stronie obrazek informujący odwiedzających o wartości wskaźnika PageRank?